Духовни совети за современите духовни предизвици

На 05.04.2013 г. Неговото Високопреосвештенство Митрополитот г. Петар, одржа трибина на тема “Духовни совети за современите духовни предизвици“ во малата сала при Центарот за култура во Битола.

[nggallery id=22]